Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dinosauří anime

Král dinosaurů

Zřejmně nejznámější Japonský seriál o dinosaurech ve kterém jsou za pomocí speciálních karet znovu probouzeni k životu dinosauři kteří mají různé nadpřirozené schopnosti a bojují mezi sebou. V seriálu mezi sebou bojují dva (později tři) znepřátelené týmy. Jedni se dinosaurům snaží pomoc. Ti druzí je chtějí ovládnout. Provedení dinosaurů nelze vytknout asi nic, příběh připomíná spíše nějaké fantasy.

dino-rey-dinosaur-king-cards-cartas12.jpg

Jura tripper

 

U nás neznámý seriál o výpravě která ztroskotá na ostrově kde žijí jak lidi tak dinosauři. Některými prvky připomíná dinotopii. Je to už starší seriál takže dinosauři odpovídají tehdejším představám.

juratripper1.jpg

Dinozaurs

 

Tento seriál se dříve vysílal i u nás je parodií na film Transormers akorát se tu rytíře neproměňují na auta ale na dinosaury a jiné pravěké živočichy. Jejích mimozemští nepřátelé vypadají také jak dinosauři. Provední dinosaurů ubralo na korektnosti aby se mohle přizpůsobit jejich proměnám.

p1010039.jpg

Kouzelná obchodní čtvrť

 

Tady se sice také nějací dinosauři objeví ale jejich provedení není žádná sláva. Vypadají spíše jak hračky pro hodně malé děti než napodobeniny skutečných živočichů a přitom tu jsou jako normální dinosauři představeni.

apatosaurus-abeno.jpg

Kouzelný domeček (Magic tree house)

 

Tento film je zatím v přípravě (měl by mít premiéru v lednu 2012). Ja na motivy oblíbené dětské knížky a podle propagačního obrázku by se v něm měli objevit i dinosauři (konkrátně tyrannosaurus a pteranodon). V knize byli ještě hadrosaurus a triceratops tak tam budou možná taky. Necháme se překvapit.

tumblr_lleyh9islg1qi1svvo1_r3_500.jpg

A to je konec. Víme že je toho málo ale dinosauři jsou v Japonských anime z nějakého neznámého důvodu opomíjeni. Pokud znáte jěště nějaké další co tu nejsou tak napiště do komentářů.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář