Jdi na obsah Jdi na menu
 


Severští bratři (Nordics)

Severští bratři (v orig. Nordics) jsou skupina pěti severských států kteří sice v Hetalii nemají moc důležité role ale byla by škoda je nezmínit.

Norsko

Norsko je takový neoficiální šéf Nordiků. Většinou se ale moc neprojevuje jen když potřebuje utrousit nějakou poznámku - většinou na svého rivala Dánsko. Ze všech 5 bratrů zřejmně Norsko vystupuje v seriálu nejméně.

nordic4.jpg

Dánsko

Velkohubý Dánsko patří k těm chlápkům co jsou hladoví po moci ale jejich plány jim zrovna moc nevychází. Dánsko by rád velel ale nikdo v okolí ho nebere vážně. Ostatní bratři ho nemají moc rádi právě díky jeho povaze.

nordic5.jpg

Švédko

Švédko je ze všech bratrů největší a nejsilnější a ostatní před ním mají určitý respekt. Na druhou stranu je to ale dobrácký chlapík. Jeho nejlepší kamarád je Finsko který rád vyhledává jeho ochranu aby si na něj ostatní nedovolovali.

nordic2.jpg

Finsko

Finsko je nejmladší ze všech 5 bratrů. Není moc odvážný a rád vyhledává společnost svého kamaráda Švédska aby ho chránil před jeho nepřítelem Ruskem. Finsko většinou nosí na hlavě takovou bílou čapku.

nordic1.jpg

Island

Island je asi největší samotář z Nordiků. Ostatní si ho často dobírají že jsou bratři a měli by držet při sobě ale Islandovi není jejich společnost zrovna po chuti. Jeho mazlíčkem je ptáček papuchalk kterých v jeho domovině žije plno.

nordic3.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Random person, 21. 10. 2016 5:01)

Finsko je druhý nejmladší. Je starý 20 let a Island 17.

Manželství

(Dee, 23. 11. 2015 20:12)

Nejlepší je jak Švédsko říká, že Finsko je jeho manželka. XD

dánsko-anglie

(alice, 8. 4. 2014 13:44)

v mém příběhu se anglie a dánsko líbali protože dánsko zachranil život anglii protože ho rusko zotročil